احداث کارخانه قند کله و تولید و بسته بندی نبات

با سلام حضور سرمایه گذاران و مشاورین محترم.

در این صفحه تلاش داریم هر آنچه برای تاسیس یک واحد تولید قند کله به ظرفیت حداقل 20 تن مورد نیاز است را بیان کنیم.

استفاده از اطلاعات سایت برای عموم آزاد میباشد و نشر آن نیز با ذکر منبع بلا مانع است.مواردی چون طرح توجیهی تاسیس کارخانه تولید قند کله پختی یا تولید و بسته بندی نبات  و نقشه های اجرایی و چیدمان و جانمایی ماشین آلات و مواردی از این دست برای متقاضیان از طریق ایمیل ارسال میگردد. آدرس ایمیل گردانندگان و مدیران سایت در دپارتمانهای مختلف سایت صنایع قند و شکر ایران همواره پاسخگوی بینندگان و مراجعه کنندگان محترم میباشد.شماره همراه 9225 118 0936 همواره پاسخگوی سوالات و انتقادات و پیشنهادات شما سروران میباشد.

یک واحد تولید قند کله به ظرفیت 20 تن به ماشین آلاتی احتیاج دارد که شرح آنرا در ادامه همین صفحه مشاهده میکنید.

1- دستگاه آپارات پخت در تولید شکر و تولید قند کله

خرسندیم که در طول سالیان رشد نموده و با گذشت زمان توانسته ایم نسلی جدید از آپاراتهایی که با افتخار در کشور و توسط مهندسین و ماشین سازان توانمندمان ساخته میشود را معرفی کرده و یکسال ضمانت و ده سال پشتیبانی کنیم.

این نوع از آپارات پخت مجهز به سکوی عمودی تمام استیل بوده و مجهز به کوندانسور میباشد.ظرفیت دستگاه آپارات پخت شربت قند حداقل 4 تن در هر پارت پخت میباشد.بدیهی است وجود همزن در آپارات پخت دارای تاثیر مستقیم میباشد که علاقمندان میتوانند این مطلب را در مقاله اثرات همزن در پخت شربت قند مطالعه فرمایند.

آپاراتهای پخت تولید شده در شرکتهای ماشین سازی همکار پرشین شوگر توسط مشاورین سایت مورد بازرسی قرار گرفته و کیفیت آن در بهینه سازی تولید ، اتوماسیون و کنترل دقیق و ذخیره انرژی مورد تایید میباشد . آنچه مسلم است تمامی همکاران تلاش دارند با مقایسه  انواع آپارات و راهنمایی خریداران هزینه های تولید را در حد امکان کاهش دهند. برای بازدید از انواع آپارات پخت در پروسه تولید شکر و فرایند تولید قند کله کبریتی و کلوخی و کله قند پختی به بازار سایت صفحه ماشین آلات تولید شکر و ماشین آلات صنایع قند و شکر مراجعه فرمایید.

ماشین آلات تولید قند کله پختی ، قند کبریتی ، قند کلوخی و انواع دستگاههای قند شکن

ماشین آلات پروسه تولید شکر از چغندر قند و نیشکر

برای آشنایی بیشتر با انواع آپارات پخت و نقش آپارات پخت در پروسه تولید شکر از چغندر قند و نیشکر و نقش آپارات پخت در پروسه تولید قند کله به صفحه مقالات مراجعه کنید.

2- دیگ شربت

دیگ شربت ، منبع شربت ، مخزن شربت که در این صنعت از نامهای مختلفی برای آن استفاده میکنند.این دستگاه وظیفه ساخت شربت از شکر را بر عهده دارد . دیگهای شربت موجود که میتوانید با مراجعه به بازار برای خرید دیگ شربت ساز مورد نظر خود با توجه به پیشنهاد مهندس مشاور و ظرفیت تولید قند کله خود سفارش دهید ، از شرایط عمومیی چون جنس استیل در مورد بدنه شربط ساز ، و الکتروموتور استیل و پره های استیل به همراه محفظه شستشو و تخلیه آب که یکی از معضلات شربت سازهای بدون محفظه میباشد . به همراه گرمکن که سرعت حل شدن را افزایش میدهد.

همانطور که در توضیحات انواع شربت ساز در بازار مشاهده خواهید کرد این دیگها به چند طریق گرم میشوند که تاثیرات آن در قیمت مشاهده میشود. هم اکنون میتوانید انواع دیگهای شربت با مشخصات متفاوت از ماشین سازیهای همکار را در بازار ماشین آلات صنعت قند و پروسه تولید شکر مشاهده فرمایید.

3-فیلتر پرس : انواع فیلتر پرس ممبران و فیلتر پرس چمپر

آنچه امروز با افتخار اعلام میکنیم ماحصل تلاش صنعتگرانیست که نه موجب افتخار ما که باعث سربلندی کشورمان میباشند. بزرگانی که با تلفیق دانش و تجربه نمونه هایی هم سنگ مدلهای خارجی در تولید انواع فیلترها و صافیها ارایه نموده اند.

فیلترهای موجود در بازار برای مصرف در ظرفیتهای مختلف طراحی و ساخته شده اند.این فیلتر پرسها که در تولید قند کله استفاده دارند و انواع فیلترهای ممبران و فیلترهای چمپر مورد نیاز در کارخانجات تولید شکر از چغندر قند و نیشکر با جکهای دستی و اتوماتیک و قفل دستی و دستگیره و قفلهای اتوماتیک ، مجهز به plc با شاسی تمام استیل.

در ضمن لوازم یدکی مرتیط با انواع فیلتر پرس ، جکهای هیرولیک ، پارچه صافی و سایر موارد را در بازار تامین مایحتاج کارخانجات قند صفحه لوازم یدکی ماشین آلات صنایع قند و شکر و دستگاههای تولید قند کله پیدا خواهید کرد.

بازار تامین مایحتاج کارخانجات قند مکانی امن و تایید شده برای تهیه انواع لوازم یدکی و تجهیزات کارخانجات قند و شکر

4- دیگ بخار