مراحل خرید از بازار

 

راهنمای خرید از بازار

ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی به شما کاربر گرامی برای استفاده از بازار این سایت و خرید از آن توجه به نکات زیر ضروری میباشد.

  1. این بازار به منظور استفاده کارخانجات قند و شکرو صنایع مرتبط و وابسته  طراحی شده است و در حال حاضر امکان خرید عمومی ندارد.لذا در صورتی که شما به طریقی در این مجموعه قرار دارید .خواهشمندیم برای قدم اول از لینک زیر مراحل ثبت نام را تکمیل فرمایید.
  2. سبد خرید: اعضای سایت پس از ورود  با مراجعه به دسته بندی مورد نظر کالا های خود را انتخاب مینمایند. تمامی کالاهای انتخاب شده به همراه قیمت ،درصد تخفیف در سبد کالا قابل رویت میباشد.
  3. کنترل پنل کاربری:هر کاربر پس از ثبت نام دارای یک کنترل پنل کاربری میشود ،هر آنچه شما در سایت انجام داده اید ،صدور پیش فاکتورها ، مکاتبات و پیامهای شخصی و اخبار و اطلاعاتی که سایت به شما میدهد در کنترل پنل کاربری شما ذخیره میشود.شایان ذکر است مطابق پروتکلهای تجارت الکترونیک و قوانین کشور هیچ کس اختیار دسترسی به کنترل پنل کاربران را نداشته و اطلاعات شما در سایت توسط نرم افزار و به صورت یک طرفه کد میشود.
  4. پس از مرحله خرید و ثبت کالا نوبت به مرحله پرداخت میرسد.همانطور که در جلسات حضوری نیز گفته شده است مطابق قرار داد بین بازار و فروشندگان مراحل خرید به شرح زیر میباشد

الف:انتخاب کالا و تکمیل مراحل سفارش

(در برخی موارد فروشندگان پس از انتخاب کالا حد اکثر ظرف مدت 24 ساعت قیمت را اعلام میکنند)

ب : پرداخت مبلغ پیش فاکتور.

(کلیه اعضا محترم با نحوه پرداخت و شماره حسابهای شرکت آشنایی دارند ، به زودی پرداخت آنلاین نیز اضافه خواهد شد)

ج : تحویل کالا توسط فروشنده به خریدار

د : واریز وجه کالا به حساب فروشنده توسط بازار

5 - شرایط ویژه و تخفیف ها:

اعمال شرایط ویژه خرید و تخفیفها که به صورت بخشهای مختلف اطلاع رسانی میگردد . امکان دستیابی به کالای با کیفیت و با قیمت مناسب را به کاربران میدهد.به طور مثال شرکت بازرگانی همکار فروشنده رزین اعلام نموده در صورتی که در یک بازه زمانی مشخص کاربران خرید کلی داشته یاشند میتواند تا 20 % در فروش تخفیف ارایه دهد.مدیران کارخانجات و مدیران بازرگانی به خوبی با مبلغ 20% تخفیف در خرید رزین سالانه مطلع میباشند.

با توجه به مذاکرات صورت گرفته با تولید کنندگان و فروشگاههای ارایه دهنده کالاهای مصرفی کارخانجات قند توافقاتی صورت گرفته که به امید خدا از تیرماه برای اعضا قابل استفاده میباشد.

 

بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند تلاش دارد علاوه بر ایجاد شرایط تسهیل خرید مثل کاهش رفت و آمد،امکان مقایسه برندها و قیمتها و مواردی از این دست با بهره گیری از گزینه تجمیع با همکاری شرکتهای بزرگ و توانمند همکار با ارایه پیشنهادات مفید بعضا تا 30 درصد در کاهش قیمتها تاثیر گذار باشد.

منتظر خبرهای جدید باشید