طراحی واحد صنعتی تولید اسید سیتریک

طراحی واحد صنعتی تولید اسید سیتریک

به منظور طراحی واحد صنعتی تولید اسید سیتریک از نوع خشک یا آبدار مواردی از قبیل ظرفیت واحد تولیدی و ماده اولیه موجود در محیط مورد نظر برای احداث واحد تولیدی اسید سیتریک خوراکی از نوع آنهیدروز و مونو هیدرات دارای اهمیت است.

گرچه مصارف اسید سیتریک در اغلب فراورده های صنایع غذایی تقریبا یکسان است ولی به طور کلی جامعه هدف مصرف کننده اسید سیتریک یا مشتریان اصلی مصرف کننده اسید سیتریک نیز در طراحی واحد صنعتی تولید اسید سیتریک دارای اهمیت است.

بیتردید اسید سیتریک در ادوار گذشته نیز به طرق مختلف تولید میگردیده و همانطور که میدانیم اسید سیتریک یا جوهر لیمو سابقه دیرینه دارد.لکن هزینه ده میلیارد تومان برای یک واحد تولید اسید سیتریک خوراکی که توانایی رقابت با رقبای قدرتمند تولید کننده اسید سیتریک را داشته باشد و با ظرفیت تولید رقابتی در بازار صنایع غذایی منطقه ای یا بازار صنایع غذایی فرامرزی فعالیت نماید جوابگو نیست.

ادامه مطلب در مورد واحد صنعتی تولید اسید سیتریک به زودی....

بازرگانی پرشین شوگر افتخار دارد با تهیه اسید سیتریک با کیفیت و مرغوب برای تولید کنندگان داخلی و کشورهای همسایه در خدمت بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد.

باشگاه مشتریان سایت با ارایه خدمات ویژه به مشتریان تلاش دارد حضور و همراهی مشتریان محترم را ارج نهاده در خدمت تولید کشور باشد.

علاوه بر اسید سیتریک از دو نوع اسید سیتریک آنهیدروز و اسید سیتریک مونوهیدرات شرکت بازرگانی فناوران قند و شکر پارس در موارد زیر نیز در خدمت مشتریان گرامی میباشد:

فروش شکر با کیفیت و مرغوب تولید داخل

فروش استویا از بهترین نوع استویا شمال

فروش شکر سنتی قهوه ای شمال

ماشین آلات تولید قند کله و تصفیه شکر خام

شکر خام

ماشین آلات دست دوم و کارکرده کارخانجات تولید شکر و کارخانجات تولید قند کله