فروش برگ ساقه و شیره استویا به صورت کلی و جزیی

 

آزمایش­های کلینیکی نشان دادند که استویا می­تواند به تعادل قند خون کمک کند. به همین دلیل مصرف این گیاه و عصاره آن در بسیاری از کشورها به عنوان یک داروی واقعی برای بیمارانی که از دیابت و هایپوگلیسمیا رنج می­برند پیشنهاد می­شود. بومیان پاراگوئه ب­طور متداول از استویا همراه با چای برای تنظیم قند خون استفاده می­کنند. مطالعات نشان دادند که میزان قند خون با مصرف استویا تنظیم و درمان می­شود و اگر میزان قند خون نرمال باشد، شکر برگ در کاهش آن بی تأثیر است.

جهت سفارش برگ خشک استویا با بالاترین کیفیت با شماره همراه 09153051004 تماس حاصل فرمایید.

 

فواید دیگر استویا:

بیماری­های دهانی

استویا را می­توان برای جلوگیری از پوسیدگی­ دندان و بیماری­های لثه استفاده کرد. به این منظور عصاره استویا را گاهی به خمیردندان­ها و دهان شویه­ ها می­افزایند. استویا در برخی محصولات دندان پزشکی در برزیل استفاده می­شود، با این باور که این گیاه علفی می­تواند باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان شود. استفاده از استویا به عنوان شیرین کننده­ی محصولات غذایی که باعث مطلوب­تر شدن آن­ها می­گردد بدون اینکه مضرات شیرین کننده­های دیگر را داشته باشد.

هضم کنندگی

برزیلی­ها از استویا برای هضم بهتر و آسان­تر استفاده می­کنند و مدت­ها از این گیاه به منظور تقویت معده و روده استفاده می­شده است، ولی در مورد این خاصیت درمانی استویا تحقیق جامعی صورت نگرفته است.

محافظت ازپوست

برگ­های استویا یا فراورده­های آن برای کاهش چین و چروک و خطوط پوست و تقویت صدا استفاده می­شوند. همچنین از این گیاه برای درمان بیماری­ها و جراحات پوستی، اگزمای پوستی، آماس پوست و بریدگی­های کوچک استفاده می­کنند.

چای کیسه­ ای استویا را می­توان برای گرفتن خستگی چشم روی چشم قرار داد و همچنین استفاده از آن برای درمان خستگی و گرفتگی پوست و صدا پیشنهاد می­شود. محصولات محافظ پوست استویا به صورت شنی، ماسک و کرم­های مایع در دسترس است. عصاره مایع را می­توان مستقیماً برای پوست استفاده کرد.

تماس:09153051004

05136018424

مدیر فروش:مهندس جاجرمی

کلمات کلیدی مرتبط:استویا،خرید استویا،فواید استویا،استویا و لاغری،استویا در صنعت غذا،