بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند

08 خرداد 1394

بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند:

پرشین شوگر در راستای وظیفه خود در فناوری اطلاعات و ارتباطات د رصنایع قند و شکر کشور و بنا به سفارش تعدادی از کاربران از کارخانجات قند و شکر کشور ،در آغاز دهه دوم فعالیت اقدام به راه اندازی یک سیستم فروشگاهی منسجم با نام بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند نموده است.

بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند به مدیران ارشد یک کارخانه اعم از مدیر عامل یا مدیران بخش ها مثل مدیر فنی ،مدیر کشاورزی ،مدیر بازرگانی و ... امکان دستیابی سریع و آسان به کالای مورد نیاز با قیمت مناسب را میدهد.

برای شروع از تمامی شرکتهای فعال در زمینه های متفاوتی که یک کارخانه قند ممکن است به آن نیاز داشته باشد به طرق مختلف اعم از ارسال فکس و ایمیل ،حضور در نمایشگاهها ،تلفن ،ثبت آگهی و ... دعوت به حضور در بازار و معرفی کالا و خدمات نمودیم.

این دعوت کماکان به قوت خود باقیست.

از کلیه شرکتها ،فروشگاهها ،نمایندگی ها و تمام کسانی که به طریقی کالا ،ماشین آلات و خدمات آنها برای استفاده کارخانجات قند مفید میباشد دعوت به عضویت و ثبت موارد مورد نظر در بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند میکنیم.

کلیه شرکتها و کسانی که تا قبل از شروع به کار رسمی بازار همزمان با تولد حضرت مهدی در بازار ثبت نام نمایند میتوانند از تخفیف همیاری سایت تا 20 % مبلغ تعرفه ها استفاده نمایند.

همکاران سایت در بخش طراحی تلاش دارند تا با آماده سازی برنامه موبایلی یا اپلیکیشن بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند این دسترسی به مایحتاج را سرعت بخشند.

بازار بزرگ علاوه بر تامین مایحتاج کارخانجات قند اقدام به فروش محصولات کارخانجات عضو و بازار یابی برای محصولات اعضا نیز کرده است.

این بازار یابی در زمینه های مختلف انجام میشود.

بازار یابی برای فروش شکر وقند تولیدی کارخانه

بازار یابی برای فروش محصولات جانبی تولید.

بازاریابی برای فروش ضایعات و ماشین آلات اسقاطی.

بازار یابی برای محصولات و تولیدات جانبی برای اعضایی که به صورت کشت و صنعت فعالیت میکنند.

بازار یابی و پذیرش سفارش تولید قند کله ،قند شکسته ،قند بسته بندی و خاک قند .

 کلیه نهادها ،فروشگاههای زنجیره ای و تعاونیها که علاقمند به تبدیل شکر به قند کله کارتنی و شکسته بسته بندی با قیمت مناسب برای اعضا میباشند میتوانند با ارایه سفارش به سایت در اسرع وقت و با قیمت مناسب کالای مورد نظر خود را در فروشگاه داشته باشند.

پرشین شوگر علاوه بر بازار یابی برای فروش محصولات اعضا با همکاری شرکتهای معتبر بازرگانی و تهیه کنندگان مواد شیمیایی و به واسطه مشاورین با سابقه در این صنعت کهن در فصول مختلف با تهیه رزین با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب به همراه احیا و آماده سازی رزین و کنترل سیستم رنگبری کارخانه تلاش دارد علاوه بر کاهش هزینه در کیفیت قند تولیدی نیز تاثیر گذار باشد.

تهیه رزین از برندهای معتبر دنیا به همراه احیا و آماده سازی رزین ونظارت بر سیستم رنگبری

در بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند انواع کالا و مواد مصرفی کارخانجات قند ارایه گردیده است.

تلاش کردیم تا در فصل تعمیرات مدیران بخشها و مسوولان خرید برای پیدا کردن یک قطعه زمان زیادی را صرف نکنند.

در بخش کشاورزی کلیه تجهیزات آبرسانی از چند برند معنبر کشور معرفی شده و با توافقی که میان سایت و شرکت های مرتبط صورت گرفته است .بلافاصله پس از اینکه خرید صورت گرفت فاکتور در چرخه تحویل درب کارخانه قرار میگیرد.

انواع بلبرینگ،پارچه صافیها ،واشرها ، پیچ و مهره و یاتاقان ،وتیغ و انئاع لوله های استیل و ....

حضور شرکتهای با سابقه در زمینه تولید ماشین آلات صنایع قند و شکر و همچنین شرکتهای وارد کننده و نمایندگی های معتبر برندهای اروپایی که سالهاست در این زمینه فعالیت دارند در بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند موجب دلگرمی و تکاپوی بیشتر دست اندرکاران این مجموعه گردیده است.

امیدواریم در روز افتتاح بازار با حضور شرکتها و فروشگاههای مختلف با ارایه خدمات 70 درصدی در

تامین نیاز کارخانجات قند  تا حدودی پاسخگوی نیاز اعضا و وعده هایمان در سمینار سی و ششم کارخانجات قند کشور باشیم.*
*
شماره تماس
ثبت پرسش،پیشنهاد یا درخواست خرید
*