سوالات متداول در زمینه اسید سیتریک

 


سوالات متداول در زمینه اسید سیتریک

در این صفحه تلاش شده به کلیه سوالاتی که در زمینه اسید سیتریک از سوی مشتریان و بازدید کنندگان محترم پرسیده شده پاسخ دهیم.

سوالات متداولی که در مبحث بازرگانی اسید سیتریک میباشد و همچنین سوالاتی که در زمینه فنی در مورد اسید سیتریک مطرح گردیده است.

توجه:

بازدید کنندگان،اعضای سایت و خریداران محترم اسید سیتریک آنهیدروز و مونو هیدرات :

شما میتوانید هرگونه سوال یا بحثی را از طریق فرم زیر با همکاران ما در میان بگذارید.سوال :

طراحی واحد صنعتی تولید اسید سیتریک به چه صورت مقدور است؟روشها و موادی که میتوان از آنها اسید سیتریک تهیه نمود کدامند؟آیا راه اندازی و احداث یک واحد تولید اسید سیتریک خوراکی سرمایه ای بیش از ده میلیارد تومان نیاز دارد؟

پاسخ:

طراحی واحد صنعتی تولید اسید سیتریک با توجه به ظرفیت مورد نظر برای تولید اسید سیتریک خوراکی چه از نوع اسید سیتریک آبدار یا اسید سیتریک خشک همچنین ظرفیت اقلیمی تولید اسید سیتریک..........ادامه مطلب


سوال :

تولید اسید سیتریک از کاه گندم.آیا تولید اسید سیتریک خوراکی از کاه گندم مقدور است؟همانطور که میدانید کشور ما در زمینه تولید گندم در مرز خود کفاییست و بدین ترتیب تولید کاه گندم زیاد در صورتی که منجر به تولید اسید سیتریک خوراکی یا اسید سیتریک صنعتی گردد این اسید سیتریک تولیدی از کاه گندم جلو خروج ارز از کشور را گرفته و کمکی به تولید داخل نیز میباشد.

پاسخ :

شاید بهترین پاسخ به این سوال یعنی تولید اسید سیتریک از کاه گندم اشاره به پروژه: 

تولید اسید سیتریک از کاه گندم با استفاده از قارچ آسپرژیلوس نایجر باشد.

آسپرژیلوس نایجر ......ادامه مطلب


سوال:

روش خرید اسید سیتریک از شرکت شما به چه صورت است؟آیا فروش شرایطی هم دارید یا فقط به صورت نقد کار میکنید؟در تناژ بالا آیا تخفیفی هم به مشتری میدهید؟

پاسخ:

شرکت پرشین شوگر همواره تلاش داشته است شرایطی مناسب و جذاب برای مشتریان چه در زمینه فروش اسید سیتریک و چه در زمینه فروش شکر فراهم آورد....ادامه


سوال:

بهترین ماده اولیه های ممکن جهت گرفت و تولید اسید سیتریک مونوهیدرات و آنهیدروز کدام مواد هستند؟

پاسخ:

مواد اولیه ای که به صورت عمومی بیشترین میزان مصرف در تولید اسید سیتریک، چه اسید سیتریک خشک و چه اسید سیتریک آبدار دارند ........ادامه مطلب


سوال:

تفاوتهای میان اسید سیتریک خشک و اسید سیتریک آبدار در چیست؟آیا اسید سیتریک آبدار و اسید سیتریک خشک از نظر ظاهر هم متفاوت است تفاوت قیمتی اسید سیتریک آبدار و اسید سیتریک خشک چقدر است؟ همچنین اسید سیتریک شرکت پرشین شوگر از کدام نوع است و تولید کننده این اسید سیتریک کیست؟

پاسخ:

اسید سیتریک آنهیدروز و اسید سیتریک مونوهیدرات هر دو به صورت پودر کریستال تولید میگردد و ....ادامه مطلب

۱۳۹۵/۰۹/۰۲


*
*
شماره تماس
ثبت پرسش،پیشنهاد یا درخواست خرید
*