بازار تهیه و تامین مایحتاج کارخانجات قند و شکر

 


با تامین کالا برای صنعت کهن و مادر تولید شکر علاوه بر پربار نمودن بازار، دامنه فعالیت خود را گسترش دهید . شرکتهای کشت و صنعت و کارخانجات قند کشور بستری گسترده برای انواع فعالیتهای بازرگانی و صنعتی.

 

امکانات بازار:

امکان معرفی نامحدود کالا به همراه عکس ،قیمت و توضیحات مربوطه.

کلیه شرکتها ،فروشگاهها و تولید کنندگان محترم پس از ثبت نام در بازار دارای یک سیستم مدیریت جامع به منظور وارد کردن کالا ها و خدمات به همراه عکس و قیمت و توضیحات میشوند.به زودی از همین کنترل روی اپلیکیشن موبایل نیز میتوانند استفاده نمایند.توجه داشته باشید که به منظور توانایی نظارت بر کالاها و خدمات ارایه شده به اعضا بازار تامین مایحتاج کارخانه قند در هر زمینه فقط با 5 شرکت همکاری مینماید.و پس از تکمیل لیستها در هر بخش نو آوری یا ارایه خدمات جدید را با مشاوره شرکتهای عضو انجام خواهد داد.

ارسال فرم خرید کالا و فرم در خواست قیمت کارخانجات برای شرکتها ،فروشگاهها و تولید کنندگان عضو.

کارخانجات قند عضو به منظور تامین کالای مورد نیاز خود در موارد گوناگون که این بازار توانایی پاسخگویی این نیاز را داشته باشد.مانند سخت افزار ،کامپیوتر و لپتاپ برای کارخانه قند یا اتوماسیون صنعتی و اداری کارخانه قند و دوربینهای مدار بسته کنترل خط تولید شکر و تولید قند کله پختی ، ماشین آلات صنعت قند و شکر و کلیه لوازم یدکی مربوط به ماشین آلات تولید شکر و تولید قند کله پختی و همچنین کلیه مواد مصرفی یک مرکز کشت و صنعت تولید شکر و مواردی که شرح آن در بازار آمده است به دو روش از بازار خرید میکنند.

1- ثبت لیست مورد نیاز در سایت که با ثبت این لیست در سایت نرم افزار نیاز مربوط به هر بخش را برای تامین کننده ارسال میکند و تامین کننده 24 ساعت فرصت دارد پاسخگوی لیست ارسالی باشد.سپس با تکمیل لیستها سایت جواب متقاضی را میدهد.

2- خرید آنلاین از سایت که بلافاصله پس از انتخاب کالاها و قرار گرفتن آن در سبد کالا و تایید نهایی فروشنده از طریق پیام کوتاه و ایمیل باخبر گردیده موظف است ظرف مدت 24 ساعت از پرداخت کالا را به دست خریدار برساند.

توجه توجه

ارایه و فروش دانش فنی و ماشین آلاتی که نیاز به سفارش قبلی دارند فقط از روش اول مقدور است

در ماشین آلات با قیمت بالا ویترین بازار صرفا جهت معرفی ماشین آلات استفاده میشود ،قرار داد خرید ،سفارش ساخت و فرایند سفارش از طریق نیروهای سایت ،شرکت فروشنده و خریدار صورت میگیرد.

کالا و ماشین آلات دست دوم تولید شکر و پروسه تولید قند کله پختی و قند کله و کبریتی پرسی موجود در بازارمانند انواع ساتریفوژقند کله یا سانتریفوژهای بچ و مداوم یا کانتینیو تولید شکر قالبهای دست دوم استیل قند کله کوره بخار کارکرده کارخانه قند داخلی و کارخانجات قند اروپای شرقی انواع فیلتر پرسهای دست دوم و کار کرده فیلتر پرس ممبران ،دیفوزیون کارکرده از کارخانجات اروپایی ،توربین ،آپارات پخت ، اواپراسیون ، لوله ها و اتصالات درز دار استیل و دیگهای بخار مورد نیاز در تولید شکر و تولید قند کله پختی ،دستگاههای آبیاری قطره ای و سنتر پیوت کار کرده ، فروش تراکتور و دستگاه کاشت بذر چغندر و ماشین درو و جمع آوری چغندر قند چه به صورت کار کرده و چه نو  به رویت مهندسین و کارشناسان سایت رسیده و سلامت و توضیحات آن مورد تایید میباشد ، فروشنده در قرار داد فروش متعهد گشته تغییرات احتمالی در فروش را در کنترل پنل خود اعمال نماید ،هر گونه مغایرت و تخلف از طرف فروشنده ملزم به پرداخت خسارت به خریدار احتمالی است 

معرفی دوره ای تامین کنندگان ،امتیازات و تازه های آنها ،مانند اخذ نمایندگی از برندهای معتبر جهانی یا اخذ استانداردهای محصول یا پیشنهادات ویژه و حراج و ...برای اعضا از راه پیام کوتاه،ایمیل،و صفحه اصلی سایت.

بی تردید فروشندگان محترم علاوه بر معرفی کالا علاقمندند به صورت دوره ای تغییراتی در ساختار فروش ایجاد نموده و به هر ترتیب آن را به اطلاع مشتریان خود برسانند.برای فروشندگان و تامین کنندگان کالای بازار روشهای مختلفی برای اطلاع رسانی جدید ترین خدمات به اعضا وجود دارد.

بررسی کیفی کالا توسط مشاوران سایت و تاییدیه کیفی کالای فروخته شده در سایت.

یکی از معضلات همکاران در بخش خرید اطمینان از کیفیت کالای خریداری شده است. این بازار با محدود نمودن تعداد فروشندگان در هر بخش یعنی 5 نفر برای هر بخش ضمن ایجاد رقابت در فروش با کمک مشاورین همکار تلاش دارد از کیفیت کالای عرضه شده مطمئن گردد.


مراحل عضویت ،دریافت کنترل پنل و فروش:

 

برای حضور در بازار قبل از هر چیز از ظرفیت آن در رشته مورد نظر خود  مطلع گردید.بدین منظور، رشته فعالیت خود را به یکی از شماره های زیر پیامک فرمایید

 

1 - ثبت نام در سایت از طریق صفحه مرتبط:به لینک زیر مراجعه فرمایید.

ثبت نام در بازار 

  ارسال پیام به سامانه : 30001268978089

  ارسال پیام به شماره موبایل : 09361189225

 

3 - پرداخت مبلغ حق عضویت:

مبلغ حق عضویت در بازار تامین مایحتاج کارخانجات قند در حال حاضر فقط پانصد هزار  500000تومان برای یک سال میباشد.

شرکتهایی که قبل از افتتاح سایت ثبت نام خود را تکمیل نمایند از 20% تخفیف همیاری برخوردار میگردند.

برای پیش ثبت نام علاوه بر ورود به سایت و تکمیل فرم میتوانید با ارسال موارد زیر به هر یک از شماره های فوق ثبت نامتان را قطعی فرماییدو از حضور تان در بازار مطمئن گردید . همکاران ما پس از ساخت و تکمیل کنترل کاربری برای دادن کلمه عبور و نام کاربری و ارایه توضیحات اولیه با شما تماس میگیرند.

1- نام و نام خانوادگی

2- نام شرکت ، فروشگاه ، کارگاه و ...

3- زمینه فعالیت 

4- شماره فیش واریزی یا چهار رقم آخر کارت

 

1- واریز به حساب شماره 52196914/17 بانک ملت شعبه هاشمیه مشهد به نام شرکت مهرآب سامان پرند.

2- واریز کارت به کارت به همان حساب با شماره کارت 4346  2463  3379  6104

شروع به کار بازار از تیرماه خواهد بود.

 

در طول 10 سال فعالیت در زمینه اطلاع رسانی صنعت قند و شکر و ارتباط  و مشاوره تعداد زیادی از مدیران و مسوولین رده های مختلف کارخانجات قند.یکی از مشکلاتی که بارها مطرح گردید تهیه مواد مصرفی ،تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز کارخانه بود.

با افزایش جمعیت ،ترافیک سنگین کلان شهر ها و آلودگی هوا رفتن به بازارهای فروش تخصصی یک کالا کاری دشوار به نظر میرسد. و این در حالی است که شاید این سفر درون شهری و ساعتها وقت صرف شده فقط برای گرفتن یک پیش فاکتور یا آشنایی با یک تولید کننده یا فروشنده است.

با توجه به تنوع بسیار کالای مصرفی در بازار چه از نظر کشور تولید کننده و چه از نظر مواد سازنده و دسته بندیهای متفاوت  انتخاب و پیدا کردن بهترین گزینه  ،کاری بس دشوار میباشد.

نظر به پیشرفت سریع علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات در شاخه های مختلف و با توجه به امکاناتی که در سالهای اخیر در زمینه زیر ساختهای اینترنت و وب صورت گرفته است . به گونه ای که علاوه بر شرکتهای خدمات اینترنت  ،یا ISP ها اینترنت تلفن همراه در اپراتورهای مختلف ارایه میشود و به پیشنهاد اساتید و بزرگانی که همواره با نصایح و راهنمایی هایشان مشوق ما بودند .بر آن شدیم تابه منظور کاهش انواع هزینه و سهولت در امر انتخاب و خرید و صرفه جویی در زمان از این دانش کاربردی بهره جسته و بازار الکترونیکی تامین مایحتاج کارخانجات قند را پایه گذاری نماییم.

گرچه هنوز در ابتدای راه هستیم و به کمک و مساعدت تمامی اعضای خانواده قند کشور محتاج ،لکن تلاش میکنیم با بکارگیری حد اکثر توان چیزی در خور این مجموعه کهن و پرتلاش فراهم آورده ،قسمتی از دین خود به کشور و ملت را ادا نماییم.

پیشاپیش از تمام شرکتها ،فروشگاهها و کارخانجاتی که در پر بار تر کردن این بازار به ما کمک میکنند سپاسگذاریم.


 

از کلیه شرکتهای ارایه دهنده کالا و خدمات به کارخانه های قند کشور دعوت به عضویت در این بازار مینماییم .

برای عضویت و حضور در بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند به لینک زیر مراجعه فرمایید

عضویت در بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات قند.

برای ثبت آگهی تبلیغاتی در سایت و آگاهی از تعرفه ها به این قسمت مراجعه فرمایید

ثبت آگهی تبلیغاتی در سایت

بازار بزرگ تامین مایحاج کارخانجات قند.

بازار بزرگ تامین نیاز کارخانجات قند یک سیستم فروشگاهی اینترنتی است که امیدواریم با حضور شرکتهای فعال در قسمتهای مختلف کارخانجات تولید شکر ،کشت و صنعتها ، کشاورزی کارخانجات تولید شکر و تولید کننده گیاهان قندی  و کارخانجات تصفیه شکر خام و تولید قند کله و حبه روز به روز پربار تر گردد.

هدف از تاسیس این بازار ایجاد محیطی است که با گرد آوری تمامی ملزومات مرتبط با یک مرکز کشت و صنعت به اعضا قدرت پیدا کردن و خرید کالای مورد نظر را در زمانی کوتاه با کیفیت و قیمت مناسب ارایه دهد.

با حرکت سریع دانش فناوری اطلاعات در دنیای امروز ،پرشین شوگر که از سال 1384 رسالت فناوری اطلاعات و ارتباطات صنعت قند را بر عهده داشته است .وبنا به سفارش عده ای از کاربران محترم سایت اقدام به راه اندازی بازار اینترنتی تامین مایحتاج کارخانجات قند نمود.

این بازار با ایجاد بخشهای مختلف در دسته بندی و گروههای متنوع اقدام به ارایه انواع کالای مورد نیاز کارخانجات قند و شکر تموده است.

دسته بندیهای اصلی بازار به شرح زیر میباشد.

ماشین آلات : در برگیرنده 

ماشین آلات کشاورزی: (تراکتور،کمباین،سمپاش،کاشت بذر،آبیاری قطره ای و تحت فشار سنترپیوت)

ماشین آلات خط تولید:(آپارات پخت ، سانتریفوژ ، فیلتر ، دیفوزیون ، اواپراسیون ، دیگ بخار و...)

ماشین آلات جانبی:(دستگاه بسته بندی ، حمل و نقل ، باسکول و ...)

لوازم و تجهیزات مصرفی :

مواد شیمیایی :(اسید کلرید ریک ، ضد کف ، رزین و ...)

مکانیکی :(انواع بلبرینگ ، انواع واشر ، کلینگریت ، طناب ، پارچه صافی و ...)

الکترو مکانیکی: ( انواع موتور ، الکتو موتور، گیربکس و ...)

برقی :(سیم و کابل ، فیوز ، کلید اتومات کلید ساده ، کنترلر ، plc و ...)

کامپیوتر و اتوماسیون:

سخت افزار:(انواع بردهای الکترونیکی، کامپیوتر، لپتاپ،تبلت و ...)

نرم افزار :(انواع نرم افزارهای حسابداری و مالی ، انبار داری ، مدیریت پروژه و اینترنت و سایت.)

اتوماسیون :(اتوماسیون صنعتی ، اتوماسیون اداری ، تجهیزات شبکه ، دوربین مدار بسته ، حضور و غیاب و ...)

 

۱۳۹۴/۰۱/۲۵


*
*
شماره تماس
ثبت پرسش،پیشنهاد یا درخواست خرید
*